Çevirmen
ANA SAYFA
KURUMSAL
YAZILI ÇEVİRİ
SÖZLÜ ÇEVİRİ
DEŞİFRE / TEZ / DİZGİ
İNGİLİZCE ÖZEL DERS
WEB SAYFASI
TALEPLERİNİZ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Yapılan çevirileriniz bilgisayar ortamında biçimlendirilerek orijinal formata uygun olarak sayfa düzeni yapılır ve isteğinize bağlı olarak çıktı, diskete kayıt veya CD ortamlarında kayıt edilmiş olarak verilir. Çevirileriniz faks veya e-posta ile tarafınıza elektronik ortamda ulaştırılır. Onaylı belgeler firmamız personeli tarafından veya kargo aracılığı ile en kısa süre içinde adresinize teslim edilir.
Diller
İngilizce İbranice Latince
Almanca Ukrayna Yugoslavca
Fransızca Yunanca Sırpça
Rusça Azerice Makedonca
Bulgarca Çekçe Slovence
İtalyanca Çince Slovakça
İspanyolca Japonca Fince
Portekizce İsveççe Flamanca
Arapça Danca Lehçe
Farsça Norveççe Katalanca
Romence Osmanlıca Gürcüce

Yeminli Çeviriler
Resmi makamlara ibraz edilmesi gereken çevirileriniz, Noter yeminli çevirmenlerimiz tarafından itina ile çevirilir. Gerekli redaksiyon ve düzenleme işlemi yapıldıktan sonra noter onayı yaptırılır.

Talep edilmesi halinde, Noter onayı tarafımızdan yapılan belgelerin Apostil, Vilayet ve Konsolosluk onayları firmamız personeli tarafından yaptırılmakta ve tarafınıza hazır olarak teslim edilmektedir.

Ticari ve Hukuki Çeviriler

Ticari belgeler, faturalar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihale hazırlık evrakları, toplantı tutanakları, mahkeme kararları, fizibilite raporları, araştırmalar, bilanço ve gelir tabloları, vekaletnameler gibi. her türlü ticari yazışma tercümeleri konularının uzmanı çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kitap, Katalog, Broşür, Web Sitesi Çevirileri

Her konudaki, kitap, dergi, katalog ve broşürün yazılı olarak çeviri hizmetidir. Uzmanlık gerektiren tercümeler, branşlarına göre farklı tercümanlarımız tarafından çevirildikten sonra redaksiyonu tamamlanıp hazır hale getirilir.

Yayıncılara, matbaalara ve grafikerlere yönelik her dilde font, yazım ve grafik uyumluluğu konusunda destek verilir.

Film, CD, DVD Çevirileri

Film, CD, DVD, Kaset, Mikrokaset, video kasetler, mpeg, wave, gibi bilgisayar formatlarında kaydedilmiş ses ve görüntü dosyalarından verilen yazılı tercüme hizmetidir. Toplantı kayıtları, konferans, seminer, televizyon, radyo kayıtları bu kapsamda tercüme edilir.

Teknik, Tıbbi, Bilimsel Çeviriler

Uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir. teknik şartnameler, bilimsel çalışmalar, tıbbi bilgi gerektiren çeviriler, ilaç prospektüsleri, kullanım kılavuzları, Teknik çizim ve formüller içeren tercümeler bu branşlarda uzmanlaşmış ve yüksek öğretim görmüş tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Akademik Çeviriler
Öğrencilere, öğretmenlere, araştırma görevlilerine, tez, araştırma notları, ve her türlü bilgi kaynaklarının çevirilmesi konusunda verdiğimiz hizmetimizdir. Yapılan çeviri ilgili üniversitenin tez formatına göre hazırlanır.

Sanatsal, Edebi Çeviriler
Sanat ve edebi konularda uzmanlık gerektiren çeviri hizmetimizdir. Her türlü edebi ve sanatsal çalışmalar bu kapsamda ele alınarak, uzman tercümanlarımızca çevirilir.

 

Yukarı
Aşağı


Tasarım ve Uygulama RoyalWebSolutions.com