Çevirmen
ANA SAYFA
KURUMSAL
YAZILI ÇEVİRİ
SÖZLÜ ÇEVİRİ
DEŞİFRE / TEZ / DİZGİ
İNGİLİZCE ÖZEL DERS
WEB SAYFASI
TALEPLERİNİZ
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Büyüme, genişleyen pazarın, artan talebin ve giderek yükselen kalite beklentisinin kaçınılmaz sonucudur. Buna paralel olarak, Çevirmen olarak biz, her zaman kaliteli, hızlı ve kendini geliştirebilecek yeni mütercimler/tercümanlar tanımak ve uygun buldukları ile çalışmak isteriz. Adaylarda aradığımız vasıflar şunlardır:

Eğitim:
Üniversitelerin dil / edebiyat ve mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olmak; yada teknik tercümanlar için: ilgili teknik branşta yabancı dilde eğitim veren bir fakülteden (yurtiçi yada yurtdışı) mezun olmak; ya da tıp tercümanları için: tıp ya da eczacılık fakültelerinden (yurtdışı tercih edilir) mezun olmak ve dil becerilerini belgeleyebilmek.

Tecrübe:
Yeminli tercümanlar için: en az beş yıl saygın tercüme bürolarından birinde çalışmış olmak Teknik tercümanlar için: 3 yıl tercüme sektörü tecrübesine ek olarak en az 5 yıl ilgili sektörde deneyim sahibi olmak. Tıp tercümanları için: Tecrübe tercih sebebi olmakla birlikte, mesleki eğitim ve dil becerilerinin belgelenmesi durumunda tecrübe şartı aranmamaktadır.

Bilgisayar Becerileri:
MS Windows ortamında (XP ya da 2000) MS Office uygulamalarına (Word, Excel) hakim olmak. Bilgisayar donanım ve yazılımlarına ve internete aşina olmak (sorunsuz kullanıcı düzeyinde).

İnsan Kaynakları Formunu Doldurmak için TIKLAYINYukarı
Aşağı


Tasarım ve Uygulama RoyalWebSolutions.com